Apie mus

Bauerfeind yra tradicijas gerbianti šeimos įmonė. Ji išsiskiria moderniais sprendimais pagalbinių priemonių srityje, leidžiančiais gyventi aktyvų ir patogų gyvenimą – naudojant įtvarus ar ortezus, gydomąsias kompresines kojines ar ortopedinius įdėklus.

„Made in Germany“ kokybė

1929 m. Zeulenroda miestelyje (Vokietija, Tiuringija) įkurta vidutinė įmonė yra viena iš savo srities rinkos lyderių: Bauerfeind visame pasaulyje yra įdarbinusi apie 2000 darbuotojų, o jos dukterinės įmonės veikia daugiau nei 20 šalių. Visi produktai išskirtinai gaminami tik Vokietijoje („Made in Germany“). Iš dalies jie pagaminami rankomis ir tuomet išsiunčiami į įvairias pasaulio vietas. Jie atitinka aukščiausius kokybės, veiksmingumo ir patogumo reikalavimus. Tai patvirtina reguliariai atliekamos patikros procedūros, po kurių sėkmingai išbandyti produktai yra paženklinami atitinkamais antspaudais ir ženklais.

„Šie gaminiai yra aukščiausio lygio.“

Dirk Nowitzki, NBA All-Star

Prekės ženklo ambasadorius Dirkas Nowitzkis

Partnerystė su Dirku Nowitzkiu prasidėjo 2016 m. sausį. Jis yra pirmasis pasaulinis Bauerfeind AG prekės ženklo ambasadorius. Krepšinio superžvaigždę ir Bauerfeind įmonę jungia šeimos vertybės, sąsajos su tradicijomis ir aistra sportui. Dar prieš prasidedant oficialiai partnerystei Dirkas Nowitzkis puikiai vertino Bauerfeind gaminius ir apie juos sakė: „Aš turiu pasikliauti savo kūnu. Bauerfeind man padeda tai padaryti. Šie gaminiai yra aukščiausio lygio.“

Pasaulinis sporto šakų partneris

Kompetencija, valia siekti tikslo ir komandinė dvasia yra Bauerfeind skatinamos vertybės. Viso pasaulio aukščiausios klasės sportininkai pasitiki puikių gaminių kokybe. Tai pat ir olimpinėse žaidynėse neįmanoma apsieiti be Bauerfeind. Nuo 2002 m. įmonė yra tapusi neatsiejama medicininio aprūpinimo dalimi: Pradžioje Bauerfeind siūlė ortopedijos technikos paslaugas išskirtinai tik vokiečių atletams. Tačiau jau nuo 2010 m. įmonė yra kiekvienų žaidynių organizacinio komiteto partnerė, atsakinga už visų jose dalyvaujančių tautų aprūpinimą. Pastarąjį kartą Bauerfeind sėkmingai aprūpino 2016 m. Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse dalyvavusius atletus.

UAB "Krida"

Bauerfeind atstovas Lietuvoje

UAB "Krida" susikūrė 2009 metais. Mintis įkurti Bauerfeind atstovybę Lietuvoje kilo, po to kai teko susipažinti su kojų ligų mastu visuomenėje. Tuo metu rinkoje nebuvo kokybiško produkto. Mūsų atstovybė glaudžiai bendradarbiauja su gamintoju Vokietijoje. Mūsų darbuotojai dalyvauja Bauerfeind AG organizuojamoje tarptautinėje įgūdžių tobulinimo programoje. Siekdami pacientui suteikti ne tik kokybišką produktą, bet ir išsamią konsultaciją taip pat bendradarbiaujame su šios srities gydytojais ir medicinos specialistais Lietuvoje. Nuo 2010 metų tampome oficialiu Lietuvos Tautinio olimpinio komiteto remėju. Nuo 2013 metų persikėlėme nauju adresu V. Lašo g. 3 arčiau KMUK.