Bauerfeind AG istorija

Nuo mažo šeimos verslo iki tarptautinės įmonių grupės

Bauerfeind AG kompanijos istorija prasidėjo 1920 metai nuo mažo šeimos verslo Zeulenroda miestelyje rytinėje Tiuringėje, buvo metas, kai čia buvo gaminamos kompresinės kojinės skirtos pardavinėti visame pasaulyje.

1929  Bruno Bauerfeind įsteigia specializuota įmonę ir pradeda medicininių kompresinių kojinių gamybą. Įmonei vadovauja iki pat savo mirties 1944 gruodžio.

1939 Įmonė išsiplečia iki 100 darbuotojų.

1945 Rudolf Bauerfeind, kompanijos įkūrėjo sūnus, grįžęs iš Rusijos Gulago tęsia tėvo pradėta darbą.

1949 Po Sovietų okupacijos pasikeitus politiniam klimatui šalyje Bauerfeind šeima priversta palikti Zeulenroda ir kraustytis į Darmstadt-Eberstadt.

1960 Hans B. Bauerfeind modifikuoja gamybos procesą: modifikuotomis mezgimo mašinomis nuo šiol galima išmegzti visą kojinę be siūlių. Jis taip pat sukūrė procedūras reikalingas supaprastinti dydžių matavimą.

1972 Hans B. Bauerfeind perėmė įmonės vadovavimą ir 1978 apjungė dvi firmas į įmonių grupę Bauerfeind GmbH.

1981 Kelio įtvaro GenuTrain® sukūrimas tapo kertiniu momentu įmonės istorijoje. Šio įtvaro unikalios funkcijos padėjo pamatus funkcinės terapijos sričiai. Pirma kartą kompresinių kojinių gydomosios savybės buvo pritaikytos įtvarams. GenuTrain® nuo jo pristatymo iki šiandien yra geriausiai parduodamas firmos gaminys.

1984 Bauerfeind įkuria pirmąją užsienio atstovybę Austrijoje. Ateinančiais metais įkuriama daugiau platinimo įmonių Europoje ir JAV. Taip pat Bauerfeind perima tokias kompanijas, kaip Berkemann Hamburg ir Globus K. Kremendahl Remscheid.

1991 Hans B. Bauerfeind perkrausto šeimos verslą atgal į savo gimtąjį Zeulenroda miestelį. Kompresinių kojinių, įtvarų, ortezų, o nuo 2001 metų ir protezų gamybą organizuojama tiek nacionaliniu, tiek ir tarptautiniu lygmeniu.

1994 Greičiausiai pati moderniausia kompresinių medicininių kojinių gamybos liniją savo metu.

1999  Bauerfeind Inovacijų Centras, nuo 2002 metų veika, kaip sudedamoji  Bauerfeind AG įmonės dalis.

2003 Įsteigtas Logistikos Centras ir 

2004 57 metrų aukščio naujas administracinis pastatas, aukščiausias naujas pastatas regione po susijungimo. 

2007 Bauerfeind pradeda vykdyti kokybės standartų unifikavimo programa skirta apmokyti platinimo srityje dirbančius prekybininkus. Programos tikslas patobulinti klientų aptarnavimo kokybę ir užtikrinti optimalia pacientų priežiūrą. Jau daugiau nei 1000 partnerių prisijungė prie šios programos.

2007  Münster'io Taikomųjų Mokslų Universitetas suteikė garbės profesoriaus laipsnį įmonės vadovui Hans B. Bauerfeind, už pasiaukojantį darbą Techninės Ortopedijos Srityje.

2008 Prof. Hans B. Bauerfeind išrinktas į Rytinės Tiuringijos Pramonės ir Komercijos Tarybą.

2008 Lapkriti Bauerfeind pasirinktas oficialiu Vokietijos Olimpinės Rinktinės rėmėju.

Sausis 2010 protezus gaminantis filialas persivadina į Uniprox GmbH & Co. KG.

Vasaris 2010: 2010 Žiemos Olimpinės Žaidynės Vankuveryje: pirma kartą Bauerfeind tampa oficialiu Olimpines Žaidynes organizuojančio komiteto partneriu.

Sausis 2011: TOP JOB 2011 – Bauerfeind AG apdovanota prizu, kaip geriausias Vokietijos metų darbdavys.

Vasaris 2011: Rinką pasiekė 7-oji GenuTrain kelio įtvaro karta.

Sausis 2012: Thomas Bauerfeind prisijungia prie Bauerfeind AG vykdomosios valdybos.